Biliyor musunuz?,  Doğanın Takvimi,  Haberler

Doğanın Takvimi Çocuk

Doğanın Takvimi şimdi çocuklar için yeni bir alan açıyor www.cocuk.doganintakvimi.com. Bu sitede çocukların güvenle gezinebileceği, gezerken yeni hayvanlar, yeni bitkiler, yeni yollar keşfedeceği bir çok alan var.

Sadece bununla da kalmıyor farklı etkinliklerle doğanın korunmasına yardımcı oluyor, bitkilerin nasıl büyüdüğünü gözlemliyoruz. Dünyamızı tanıyor, kafamızı gökyüzüne çeviriyoruz. Yıldızlara gezegenlere bakıyoruz.

Kendin yap bölümünde kullandığımız ürünlerin ambalajlarını atmayarak nasıl eğlenceli ve kullanışlı eşyalar yapabileceğimizi öğreniyoruz. Ayrıca büyüklerimizin küçük yardımları ile ekmek, kurabiye, dondurma ve kek gibi nefis yiyecekler yapıyoruz. Evet bunların hepsini biz, birlikte yapıyoruz.

Masallar dinliyor, küçük hikayeler okuyor, oyunlar oynuyoruz. Çocuklarımızın ekran karşısında daha kısa ama kaliteli zaman geçirmesini sağlamaya çalışıyoruz.

Tüm bunları yaparken çocuklarımızı reklamlardan koruyoruz. Evet bu sitede reklam bulunmuyor. Çocuğunuz sitede güvenle dolaşırken önüne sürekli ürün tanıtan reklamlar çıkmıyor. Bu sayede sizin de içiniz rahat eğlenmesini izleyebiliyorsunuz.

Şimdi siz de çocuğunuzla birlikte kalite zaman geçirebilir, yeni şeyler keşfedebilir, farklı tarifler ile yemek yapabilirsiniz.

Keyifli bir durak olan Doğanın Takvimi Çocuk sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error

Yazıyı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.