Hakkımızda

Duyurmaz E-Ticaret yenilikçi, çevreye duyarlı ve insana saygılı ürünleri tüketici ile buluşturmayı misyon edinmiş bir firmadır. Bünyesindeki siteler ve markalarda, temelinde insana ve doğaya saygı olan ürün gruplarını destekleyerek bebek firması konseptinde farklı bir kulvardadır.

2016 yılında kurulan Sepetinisec.com öncelikle bebeklerin ve annelerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanan, bir arada kullanılan ürünleri aynı sepette sunarak bebek hediye algısında farklılık amaçlamaktadır. Bebeğin ve annenin hangi zamanda hangi ürünleri bir arada kullanması gerektiğini bilerek buna göre sepetleri kurgulayan bir yapıya sahiptir. Günümüzde kurumsal firmaların da tercih ettiği bebek hediye sepetleri konusunda istenilen bütçe ve çeşitte ürün sunulabilmektedir.

2017 yılında BirBezBirMama.com bebeklerin ve annelerin en büyük ihtiyaçları olan bebek bezi ve bebek mamasını uygun fiyatlar ve avantajlı setlerle bir arada sunma misyonu ile yola çıkarak doğal, sağlıklı diğer ürün gruplarını da bir araya getirmektedir. Ailenin bebekten başlayarak doğal, organik, doğaya saygılı ürünler ile buluşturma konusunda çeşitliğini sürekli arttırmaktadır.

2018 yılında açılan Can Bebek Mağazası hem sepetinisec.com hem de birbezbirmama.com sitesinde satılan ürünleri fiziki olarak bulunduğu bebek mağazasıdır. 

2015 yılında kurulan Doğanıntakvimi.com özellikle genç nesili doğa ve toprakla bir araya getirmeyi amaçlayan bir proje olmayı amaçlıyor. Çocuklara ağaç ve doğa sevgisi aşılamak için etkinlikler düzenliyor.

error

Yazıyı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.