Bebek Hediye Sepeti - Fidan Hediyeli
Biliyor musunuz?,  Haberler

Sepetinisec.com her bebek hediye sepetine bir fidan bağışlıyor

Bebekler için birbirinden şık hediye sepetleri hazırlayan Sepetinisec.com şimdi onlarla büyüsün diye çocuklarımızın geleceği için de fidan hediye ediyor.

#hersepetbirfidan  kampanyası - Doğanın Takvimi

Son yıllarda değişen iklim şartları, küresel ısınma ve insan faktörü ile ortaya çıkan birçok orman yangını, hem ülkemizde hem de dünyada nefes kaynaklarımıza büyük zararlar verdi. Oluşan bu orman tahribatları ile doğa ve geleceğimiz çok büyük tehdit altında.

Bebek Hediye Sepeti
Bebek Hediye Sepeti

Tüm bu olumsuzluklar sonucunda dünyamız yaşanmaz hale gelmek üzere. Bu nedenle herkesin elinden geldiğince bu sonucu değiştirmek için çaba harcaması gerekiyor.

Sepetinisec.com 2017’den bu yana Türkiye’nin önde gelen firmaları için bebek hediye sepetleri hazırlamakta ve sosyal projelerde yer almaktadır. Dünyamızın geleceği için kendi üstüne düşen görevin farkında olan firma, yaptığı bebek sepetleri ile aileleri mutlu ederken sepete bir fidan ekleyip yeni doğan bebeğin adını da yaşatmaktadır.

Bebek Hediye Sepeti - Fidan Hediyeli
Patikli Bebek Hediye Sepeti

Yeni doğum yapan annelere bebekleri için özenle hazırlanan bu hediye sepetleri hediye seçmekte zorlanan kişiler ve personeline hediye vermek isteyen firmalar tarafından çokça tercih ediliyor.

Satın alınan her sepet için bebeğin adına Tema Vakfı’na fidan bağışında bulunan Sepetinisec.com sertifikaları da satın alınan kişiye e-posta yolu ile gönderiyor.

Ayrıntılı bilgi için #hersepetbirfidan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Yazıyı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.