Haberler

Sizde Söz Verin #temizkengüzel

Baktıkça içimiz açılan temiz evlerden, yaşadıkça bize iyi gelen temiz şehirlere doğru yeni bir yolculuğa var mısınız?

diye soruyor cif. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ile ortak bir çalışma yapan ve hemen hemen her evde kullandığımız Cif Markası evlerimiz nasıl temiz ise birlikte İstanbul Boğazını temizleyebiliriz diyor.

Cif Kadıköy Parkı

Bu proje Cif Kadıköy Parkında başladı ve bu proje sayesinde Karaköy & Eminönü’ndeki yaya alt geçitleri yenilendi. İstanbul Boğazına hiç durmadan atık toplayacak Cif Çöpkaparlar yerleştirildi. Şehirlerimizin temizliği hepimize iyi gelene kadar çalışmaya devam edeceğiz. Her 100.000 söz ile bir çöpkapar denizlerle buluşuyor . Kadıköy, Eminönü ve Karaköy sahillerinde denizin içine yüzey atıklarını temizlemek için İstanbul Boğazı’nın koşulları dikkate alınarak özel olarak Türkiye’de üretilen 20 adet Cif Çöpkapar ünitesi yerleştirildi.

Kadıköy, Eminönü ve Karaköy sahillerinde denizin içine yüzey atıklarını temizlemek için İstanbul Boğazı’nın koşulları dikkate alınarak özel olarak Türkiye’de üretilen 20 adet Cif Çöpkapar ünitesi yerleştirildi.


Çünkü şehirlerimiz #TemizkenGüzel

#temzikengüzel

Hadi hiç vakit kaybetmeden birlikte bu işin üstesinden gelelim. Yapmanız gereken sadece 1 dakikanızı ayırıp söz vermek. Denizlerimiz temizken güze. Söz vermek için forma buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Yazıyı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.